מעגלים סוכנות לביטוח

מעגלים סוכנות לביטוח

כשמגיע אדם מן השורה ומתמודד בפעם הראשונה עם הצורך בביטוח הוא עלול להרגיש כמו אדם בלב ים ללא גלגל הצלה כשהוא רק מחפש אחר הישועה שתגיע.

  • אנחנו – בסוכנות "מעגלים", מעניקים פתרונות פיננסיים וביטוחיים המותאמים אישית לכל דורש. בזכות מקצועיות, חדשנות ותודעת שירות גבוהה אנחנו מצליחים לחסוך ללקוחותינו בירוקרטיה מיותרת וכמובן גם לא מעט כסף, בצורה קלה ופשוטה.
  • יודעים למי לפנות? – ההבדלים בתנאים הינם משמעויתיים מאוד בין חברות הביטוח ובין המוצרים השונים הקיימים בתחום. דברים כמו דמי ניהול, עלות פרמיה חודשית ותנאי קבלה יכולים להוות עניין מהותי בבחירת תוכנית מתאימה. מעגלים סוכנות לביטוח עובדת עם כל חברות הביטוח הגדולות – מה שמאפשר ללקוחותינו להיות רגועים שיקבלו את ההצעה הטובה ביותר עבורם.
  • כמו כפפה – ליהנות ממוצר ש"תפור" בצורה מושלמת עלינו זה לא דבר מובן מאליו אך מכיוון שהצרכים, הרצונות והשאיפות שלנו אינם זהים כך גם תוכניות החסכון והביטוח שלנו צריכות להיות. עם סוכן צמוד ויחס אישי גם לך סוכנות "מעגלים" תמצא פתרון.
  • במעגלים אין פינות – אז תכינו את עצמכם לנסיעה חלקה. ליווי וסוכן אישי, מענה מהיר ואמפטי, הקשבה ויחס משפחתי מאפשרים לך לשים בצד את כל מה שתפל וברגע משבר להתמקד במה שחשוב באמת… החלמה וחזרה לשגרת חיים תקינה.
  • מסורת פוגשת את הטכנולוגיה – מערכות ישנות, טפסים ידניים, פקסים ונתבי שיחות שלא מובילים לשום מקום הינם רק חלק מהמאפיינים של חוסר הקדמה בחברות הביטוח. בזכות קשרים אישיים ומערכות מתקדמות לניהול לקוחות ומחשבה יצירתית אצלנו נהנים מחוויה אחרת וחדישה הכוללת: מענה אוטומטי ו/או אנושי במגוון רב של אמצעי תקשורת, מעקב שוטף אחר טיפולים ודיווח שוטף ללקוחות, חידוש הנחות אוטומטי בסוף תקופה ופוליסות מודולאריות שעומדות במבחן הזמן הן רק חלק מהצעדים שהסוכנות עשתה ועושה כדי שתקבלו את החוויה שמגיעה לכם.
03-7713511
03-7713516

שלח הודעה לסוכן

מעגלים סוכנות לביטוח


סגור לתגובות.