המומחים להשוואת ביטוח בריאות,ביטוח חיים, ביטוח סיעודי,השוואת חברות ביטוח ועוד מבטח לך את החיים

השוואת ביטוח בריאות פרטי


צוות מומחי הביטוח של האתר ימצאו ויתאימו לך את ביטוח הבריאות הטוב ביותר


מלא בקשה להצעות לביטוח בריאות פרטי וביטוח רפואי פרטי


 

 


השוואת ביטוח בריאות פרטי


i ביטוח הינו אתר מוביל בישראל למידע מקיף בתחום הביטוח פרטי. האתר מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר ביטוח בריאות למגוון רחב של ביטוחים, מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות, הוא לבחור את הצעת הביטוח המשתלמת ביותר עבורכם.


ביטוח בריאות פרטי – בעת חיפוש אחר ביטוח בריאות פרטי נדרש לבצע השוואת ביטוח בריאות השוואה בין ביטוח בריאות בין מספר חברות ביטוח המציעות פוליסות שונות ומחירים שונים. כיצד תוכלו לבצע השוואת ביטוחי בריאות פרטי מחירים, מהן הנקודות שיש לבדוק בעת קבלת השוואת ביטוחי בריאות, ומהם הפרמטרים על פיהם תבחרו את הביטוח בריאות פרטי המתאים לכם ביותר? כיצד ניתן לקבל ביטוח פרטי בדרך הטובה ביותר והאופטימלית ביותר עבורך?


מעוניין לקבל הצעות לביטוח תרופות והשתלות שלא בסל הבריאות?


מדוע נדרש ביטוח בריאות פרטי (ביטוח פרטי)?

במדינת ישראל, על פי חוק, זכאים כל תושבי המדינה לקבלת שירותים רפואיים ותרופות הקבועות בסל, אולם בשנים האחרונות קשה יותר ויותר לספק את הצרכים הרפואיים הנדרשים לכל האוכלוסייה ביטוח רפואי פרטי.  במקרים בהם סל הבריאות הקבוע בחוק אינו מספיק, בא הביטוח משלים של קופות החולים במטרה לתת מענה, אולם גם יכולתם של אלה היא מוגבלת, ופעמים רבות אינם יכולים לסייע בכיסוי ביטוחי במצבים מסכני חיים. ביטוחי בריאות פרטיים, גם חוק ההסדרים שעבר בשנת 2008, ומנע מקופות החולים לספק כיסוי של תרופות מאריכות חיים, גרם להפחתת הזכויות של חבריהן, כך שבשורה התחתונה – ביטוח בריאות ממלכתי וביטוח משלים פשוט אינם מספיקים, על מנת לאפשר לאזרחי ישראל לישון, בשקט בידיעה כי בעת הצורך, יזכו לטיפול רפואי נאות שיש באפשרותם לממנו, בדומה לביטוח פרטי או לביטוח רפואי פרטי. נקודה נוספת היא שהתקנות והכללים של הביטוח הלאומי משתנות כל שנה ואיתן גם הכיסויים הביטוחי למחלות קשות, תרופות נדירות ולניתוחים מיוחדים לכן כשאתה רוכש ביטוח בריאות פרטי, אתה מטרל את חוסר הוודאות שבהסתמכות על הביטוח הלאומי. בכל מקרה, בדומה לשרותים אחרים, מולץ תמיד לעשות ביטוח בריאות השוואה על ידי סוכני ביטוח אשר עובדים על חברות הביטוח המובילות ויכולים להציע לך מספר פוליסות ביטוח בריאות במספר חברות.


לשם כך בדיוק נועד ביטוח בריאות פרטי מחירים ( Health Insurance ) או ביטוחי בריאות פרטיים– לשמש חוזה מחייב, שבניגוד לביטוח משלים של קופות החולים, חברות הביטוח אינן יכולות לשנותו באופן חד צדדי. זאת ועוד, בעת שקיים ביטוח בריאות פרטי או ביטוח פרטי, יודע המבוטח כי יש לו גב פיננסי איתן, וכי במקרה הצורך יזכה לכל הסיוע הרפואי שיידרש לו בארץ או בחו"ל.השואוה בין ביטוחי בריאות פרטי ובין ביטוח רפואי פרטי.

התחרות הגבוהה בין חברות הביטוח וסוכני הביטוח על לקוחות המעוניים בביטוח בריאות פרטי מחייבת אותנו, הצרכנים לערוך השוואת מחירים ביטוח בריאות השוואת מחירים ובה עד כמה שניתן ולקבל לפחות משני סוכני ביטוח הצעות לפוליסות.

מהם רכיביו של ביטוח בריאות פרטי וכיצד אלה משמשים עבור השוואת ביטוח בריאות ?

פוליסות ביטוח בריאות פרטי או פוליסות ביטוחי בריאות פרטיים (ביטוח פרטי)  כוללות שלושה סוגים של מרכיבים:

  1. ביטוח מוסף, המכסה טיפולים ושירותים רפואיים שאינם קיימים בסל ביטוח בריאות ממלכתי או ביטוח משלים של קופות החולים כגון ביטוח רפואי פרטי.
  2. ביטוח בריאות פרטי תחליפי או ביטוחי בריאות פרטיים, המחליף את השירותים המוצעים בסל הבריאות הבסיסי. לדוגמא, אדם הנדרש לניתוח יכול לעבור אותו בבית חולים ציבורי במסגרת סל הבריאות הממשלתי, אולם במידה ויש לו ביטוח בריאות פרטי, יוכל לעבור את אותו ניתוח בבית חולים פרטי, ואף לבחור את המנתח- בדומה ל ביטוח פרטי.
  3. ביטוח משלים, המוסיף כיסוי נוסף לשירותים הקיימים בסל הבסיסי. לדוגמא, במידה וישנם טיפולים הזכאים לכיסוי בסיסי במסגרת הביטוח משלים של קופות החולים, יכסה הביטוח בריאות פרטי על הפער שאמור היה המבוטח להשלים מכיסו בניגוד ל ביטוח רפואי פרטי.

על מנת לקיים השוואת ביטוחי בריאות השוואה יכול המבוטח להשוות בין מכסת הטיפולים הנכללת בכל אחד מהרכיבים שצוינו לעיל, וכך להבין מהו הכיסוי הביטוחי שיזכה לו בעת הצורך. ישנם ביטוחי בריאות פרטיים רבים שמעניקים כיסויי שונים לכן מומלץ בהחלט לבדוק על ביטוח בריאות השוואה מחירים וגם לקרוא את האותיות הקטנות…חברות ביטוח בריאות

ביטוח אחריות מקצועית – ביטוח ייחודי שמעניק כיסוי כנגד נכות, אובדן כושר עבודה ומוות.

מה הם הפרמטרים הנוספים המשמשים לביצוע השוואת ביטוחי בריאות בין חברות ביטוח השונות ?

  1. השוואת ביטוחי בריאות השוואה בין ביטוחי בריאות- מה אורכה של תקופת ההכשרה (התקופה שבין החתימה על הביטוח בריאות פרטי ובין החלתו בפועל) ?
  2. השוואת ביטוחי בריאות השוואה- האם ניתוחים פרטיים מכוסים במלואם, מהן האפשרויות העומדות בפני המבוטח בבחירת בית החולים והמנתח? מהו גובה הפיצוי שיקבל המבוטח אם יבחר לבצע את הניתוח בבית חולים ממשלתי ? ביטוח פרטי וביטוח רפואי פרטי חברה לביטוח
  3. השוואת ביטוחי בריאות פרטיים – ומה לגבי ניתוחים המבוצעים בחו"ל ? האם יכוסו כל הוצאות האשפוז והשהיה בחו"ל, האם מכוסות הוצאותיו גם של אדם מלווה?
  4. השוואת ביטוחי בריאות פרטיים- השתלות. כיצד מוגדרות השתלות במסגרת ביטוח בריאות פרטי הנבדק, מהי התקרה להטסה רפואית, מתי זכאי המבוטח לעבור את ההשתלה בחו"ל ?
  5. השוואת ביטוחי בריאות השוואה בין ביטוחי בריאות- מהו הכיסוי התרופתי הניתן במסגרת ביטוח בריאות פרטי , מהי תקרת הכיסוי, מתי נדרשת השתתפות עצמית, האם ישנו כיסוי לתרופות חלופיות או תרופות במהלך אשפוז וניתוח, האם קיים פיצוי על תרופות המתקבלות דרך הביטוח הרפואי המשלים של קופות החולים ?
  6. השוואת ביטוחי בריאות – האם הצעת מחיר לביטוח שקיבלתם כוללת גם טיפולים מיוחדים רלוונטיים, דוגמת טיפולי הפריה חוץ גופית, בדיקות הנעשות בזמן הריון וכו'.
  7. ביטוח עובדים זרים – מעסיקים שמעסיקים עובדים זרים חייבים לרכוז עבורם ביטוח רפואי לעובדים זרים.

מימוש זכויות רפואיות – במקרים רבים מגיע לך זכויות שונות מביטוח לאומי אם חלית או נפגעת – גם אם יש לך ביטוח בריאות פרטי. קבל עכשיו הצעות מהחברות המובילות למימוש זכויות רפואיות.הכי חשוב זה הבריאות! מעוניינים לקבל הצעות אטרקטיביות לביטוח בריאות פרטי ול ביטוח רפואי פרטי מחירים? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיעה בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל הצעות חינם עבור ביטוח בריאות פרטי השוואת מחירים מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו .תנו לחברות הביטוח לרדוף אחריכם.


ביטויים קשורים: ביטוח רפואי פרטי, ביטוח בריאות השוואה, ביטוח בריאות השוואת מחירים ביטוחי בריאות פרטיים,  ביטוח סיעוד, מגדל חברה לביטוח, ביטוח סיעוד פרטי, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוחי בריאות פרטיים, ביטוחנט, השוואה בין ביטוחי בריאות, ביטוח פרטי, ביטוח רפואי פרטי מחירים.

שירות חדש של איי ביטוח – ייעוץ ביטוח בריאות פרטי. יועץ ביטוח פרטי ייסע לך בהנת תיק הביטוח שלך ובכך יוזיל לך את הפרמיות החודשיות, ימנע מצבים של כפל ביטוח מיותר, יבדוק את הפוליסות שלך וייסע לך בהבנה של תיק ביטוח הבריאות שלך.

אין לראות במאמר זה יעוץ כל שהואין לראות במאמר זה משום ייעוץ או כל סוג של המלצה.

עוד כתבות בנושא

השארת פרטים וקבלת הצעה

   לאיזה ביטוח ברצונך לקבל הצעה?
table 1
בחר תחום רצוי
בחר תחום נוסף
פרטים אישיים
שם מלא:
גיל:
יישוב:
טלפון:
סלולרי:
אימייל:
הערות:
הנני מאשר/ת שקראתי את תנאי השימוש באתר ואני מסכים/ה לתנאיו